Jak wyleczyć boreliozę?

100% najnowszy wynalazek i odkrycie – umożliwia naturalne leczenie boreliozy (zwanej też chorobą z Lyme) do końca. Jest to już możliwe – gwarantowane wyleczenie lub zwrot pieniędzy ( paypal lub ebay zabezpieczone lub allegro). Jedyna firma na świecie, która zwraca pieniądze jeśli jej środek nie pomoże!!!

Myślisz- jak to możliwe? Hmm.. Przecież nie ma leku na boreliozę i inne koinfekcje odkleszczowe typu bartonella / bartonelloza, babeszja, jersinioza / yersina i inne choroby odkleszczowe, Mycoplasma, Chlamydia, Toxoplasma, Brucella, Anaplasma i Ehrlichia, Riketsje. Teraz już jest – zadzwoń do nas – tel 794 50 40 09 – firma działa głównie poza internetem. Na telefon. Leczenie boreliozy to jest poważna sprawa ale teraz jest to możliwe szybko, tanio i bezboleśnie.

Jak leczyć boreliozę?

Mamy nowy innowacyjny naturalny środek - wynalazek XXI wieku - jest nieznany dlatego, że nie wymyśliła go wielka firma z tzw. BIG-FARMA - tylko skromny, nieznany szerszemu gronu na świecie naukowiec z Rosji, który pracował między innymi dla KGB ( już nie żyje) i wyleczył producenta, który potem zaczął udoskonalać recepturę i produkować to na masową skalę i otworzył fabrykę w Polsce . Wysyła to na cały świat. On także dopracował recepturę, testując różne składniki i ulepszając ją ile się da. Pewnie można by jeszcze poprawić / ulepszyć skład i działanie ale wymaga to czasu, badań i pieniędzy. Jest to absolutna nowość i praktycznie nieznana w internecie – bo sprzedawana poza internetem. Wynalazek/ odkrycie to wyprzedza naszą epokę w leczeniu o szacunkowe 10-15 lat. Lekarze konowały tego nie uznają i nie rozumieją działania - a pacjenci mówią co innego i wracają do zdrowia i błogosławią ten suplement. Koszt leczenia nie jest duży, bo i tak wyniesie 5 do 10 razy mniej niż innymi metodami i tu wybicie jest konkretne i do końca i z gwarancją. Potwierdzają to testy i analizy po piciu tego środka, nie tylko na boreliozę ale i inne pasożyty i patogeny, które łapiemy od kleszczy na grzybach czy rybach czy w lesie. Ten środek wybija też inne bakterie, wirusy i grzyby, które nie pochodzą od kleszczy. Wiadomo, że wybija to wszystkie patogeny od kleszcza i boreliozę w około 1,5-2 miesiące do końca. Dopóki nie złapiesz nowych kleszczy - i nowy kleszcz cię nie ugryzie i nie zarazi – wracasz do zdrowia. Jak kleszcz ukąsi to wypijasz znowu i zapobiegniesz szybko zakażeniu (mając w domu ten nasz środek - może stać dwa lata na półce i ma moc) – wtedy potrzeba dużo mniej niż w terapii i leczeniu, gdy stan pacjenta jest / był poważny, po długoletnim nieudanym leczeniu z choroby odkleszczowej, gdyż borrelia jest wtedy tylko co dopiero we krwi i potrzebuje czasu by dostać się dalej i narobić szkód. Można ją wtedy łatwo wybić zanim gdzieś się zagnieździ w chorych komórkach.

Jak to działa?

Wynalazek jest w swojej istocie genialnie prosty. Odkrycie to – czyli jak przywrócić zdrowie całego organizmu opiera się na tym, że patogeny ( wirusy, bakterie, grzyby) atakują tylko chore komórki - zdrowych nie ruszają bo nie mogą. Nie mogą do nich wejść. Dlatego, jak jesteś młody i silny i piękny, to nie chorujesz, jak się starzejesz zaczynają się choroby. I tak to działa - na tym polega prostota i genialność tego odkrycia. Suplement ten - jedyny taki na świecie - przywraca zdrowie chorym komórkom i one zdrowieją - składniki preparatu pomagają wypchnąć patogeny i odżywić i wzmocnić chore komórki- a resztę już robi sam system immunologiczny - usuwa krętki boreliozy i inne koinfekcje typu bartonella, babeszja, jersinia. One nie mogą w zdrowym ciele żyć. To takie proste i wierzcie nam – tak jest. Zdrowych komórek nie zaatakują- organizm sam wydala patogeny- gdyż są wypychane z ciała z wodą przez nerki. Oczywiście chore komórki powstają w każdej sekundzie i minucie ale ten preparat naprawia je i przywraca im zdrowie - odżywia i sprząta i zamyka na patogeny boreliozy i całej reszty. Potem jeśli tylko się zdrowo odżywiasz i oddychasz czystym powietrzem, pijesz czystą wodę będziesz zdrowy. Twoje komórki będą dożywione. Jeśli nie i jesteś z jakiegoś powodu osłabiony - toksyny, stres, zła dieta, brak ruchu to patogen wcześniej lub później taki osłabiony organizm zaatakuje – i stąd się bierze choroba. Niektórzy nie chorują całe życie – inni już wieku młodym - ale to są przyczyny środowiskowe. Nasze komórki muszą mieć zdrową strukturę jak u zdrowego 18-latka. Wtedy i człowiek starszy będzie zdrowy bo bakterie nie zaatakują zdrowego organizmu. Atakują tylko chore bo mogą do nich wniknąć i się zagnieździć. Tak to działa. To jest ta cała mistyka zdrowia i naszego wynalazku / odkrycia. W zdrowym ciele zdrowy duch i zdrowe komórki i brak boreliozy, koinfekcji, pasożytów, wirusów grzybów, które sieją zniszczenia i powodują szkody i złe samopoczucie. Zadzwoń, zapytaj, zamów nasz preparat. Wyleczy Cię on szybko i skutecznie - tzn wybije patogeny. Nie usunie on blizn ani zwyrodnień spowodowanych nieodwracalnymi zmianami w długoletniej chorobie boreliozie wraz z koinfekcjami, ale ułatwi życie i przyniesie dużą ulgę dla tych, co chorują np. od wielu wielu lat – doradzimy też, co zrobić by było to skuteczne na 100%. Pamiętaj – im szybciej tym lepiej. Lepiej zapobiegać niż leczyć – kiedyś nie było możliwe skuteczne leczenie boreliozy – teraz już jest – i nie tylko - bo całe zdrowie twojego organizmu się poprawi. To działa na cały organizm, na wszystkie chore komórki – środek ten nie poprawia w jednym miejscu, a powoduje skutki uboczne w drugim. To jest najlepsze co mogło spotkać ludzkość. I nie dajcie się konowałom leczyć i koncernom, co podają wam toksyczne leki do końca życia. Im tylko chodzi o pieniądze. Wasze zdrowie jest na końcu.

Zadzwoń +48 794 50 40 09